מדג'ין, קולומביה

כאן אני מתגורר. באתי, יצאתי, התגעגתי, חזרתי, יצאתי, התגעגעתי, החלטתי לשוב.

מֶדֶגִ'ין (Medellín) הנה העיר השנייה בגודלה ובחשיבותה בקולומביה (אחרי בוגוטה). העיר טומנת בחובה פוטנציאל כלכלי ותרבותי עצום.

ניתן ליצור קשר דרך עמוד הפייסבוק שיצרתי עבור מדג'ין, קולומביה.

השירותים אותם אני מציע:
- בחירה נכונה בהשקעה במדג'ין (עסקים, רכישת דירה, בית או חווה)
- ייצוג מסחרי במדג'ין (נוכחות בשטח וביקורת לחברות ייצוא או ייבוא)
- מיקור חוץ זול, איכותי ובניהול ישראלי בתחום התוכנה

היתרון היחסי שלי הנו היכרות עמוקה עם התרבות בקולומביה ושליטה בשפה הספרדית כולל בעגה המקומית פאיסה (Paisa). אני מעוניין להשתמש ביתרון זה על מנת לעזור לחברות ולפרטיים לממש את צורכיהם.

למה מדג'ין? - שילוב של מספר סיבות: זול מאוד, האנשים הכי נחמדים בעולם, מזג אוויר נוח כל ימות השנה וכן - תרבות, טכנולוגיה ומסחר ברמות גבוהות. מדג'ין הנה העיר השנייה בגודלה ובחשיבותה הכלכלית והתרבותית בקולומביה (אחרי בוגוטה).

מי אני?
שמי אמיר, בן 43, מנהל פרויקטים בתחום התוכנה, אינטלקטואל (בלי להתבייש להודות בזה) ומתגורר כעת במדג'ין (מבקר לעתים בישראל). טיילתי וחייתי במספר מדינות ובעשרות ערים באמריקה הלטינית - בקוסטה ריקה, מקסיקו, ברזיל, ארגנטינה, אקוודור, צ'ילה, ניקרגואה. היכרתי את התרבויות השונות, בחנתי את המצאי הכלכלי והתרבותי כשבראש שלי חשבתי תמיד - "האם הייתי מעוניין לחיות כאן?". לאחר שלוש שנים של טיולים החלטתי להטיל עוגן במדינה אותה אהבתי יותר מכול ובעיר היפה והנעימה ביותר (בה גם חייתי שנה במסגרת השלוש שנים). מדג'ין.

דברים שאני עושה בשביל הכיף:
- נפגש לקפה (קולומביאני) עם ישראלים שמגיעים לכאן למטרות אקדמיות, תרבותיות או עסקיות.
- משוויץ בסלנג המקומי שרכשתי באמצעות פטפוט עם החבר'ה המקומיים.

התגלגלת לדף זה תוך חיפוש באינטרנט? - אשמח לשמוע ממך!

אמיר